nisanatas.com’dan aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.

Orijinal paketinin bozulmuş, kullanılmış, etiketi tahrip olmuş, “GARANTİ ETİKETİ” koparılmış, hasar görmüş ve bir başka müşteri tarafından satın alınamayacak durumdaki ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

Faturasız ürünler iade kabul edilememektedir.

İade etmek istediğiniz ürünler için ücretsiz geri gönderim yapabilmek için anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle iade adresimize gönderim yapmanız gerekmektedir. Diğer kargo şirketiyle gönderim yapılan iadelerde kargo ücreti göndericiye aittir. Alıcı ödemeli gönderilmesi durumunda kabul edilmeyecektir.

Ürününüzün bize ulaşmasıyla birlikte, yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir bozulma tespit edilmediği takdirde, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün bedeli kredi kartınıza iade edilir.

Bu süre iade ettiğiniz ürünü teslim almamızla başlar. İade talebiniz onaylandığında tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılmaktadır. Yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin sonucunda iade talebiniz onaylanmaz ise, iade ret nedeni iletilerek iade için gönderdiğiniz ürün(ler) belirttiğiniz teslimat adresine geri gönderilir.

Demi-Couture Nedir ?

Kişiye özel dikim anlamına gelen “couture” kelimesinin Fransızca’da “yarı” anlamı taşıyan “demi” kelimesiyle buluşmasıyla kullanılan “demi-couture” terimi “kişiye özel tasarım kalitesi ve işçiliğiyle hazır giyim” anlamına gelmektedir. Tasarımlar hazır giyimdeki gibi topluca kesilip her bir aşamada ayrı ayrı kişilerin elinden geçerek seri üretilmez.

Ürünlerde el işçiliklerinin yanı sıra elde dokuma kumaşlar, yüksek kalitede işçilik ve kaliteli kumaşlar kullanılır.

Terzi tek bir modele saatlerini hatta bazen günlerini ayırır, her bir detay manken üzerinde incelenerek gözden geçirilir ve ürün en yüksek kalitede müşteriye ulaştırılır. Kısacası kişiye özel beden ölçüleriyle değil, hazır giyim bedenleme ölçüleriyle couture kalitesinde üretilen ürün demektir.

Bizi Takip Edin
Ig. Fb.
X